KONST / Litografier / Färglitografi 15042048
nr 1504 2048
Färglitografi
Wassily Kandinsky. "Tache Rouge 2". Ej signerad, numrerad 44/300. Färglitografi, bildmått: 38,5x50,5 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:02:06
900 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
21 nov